RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Заяви
Дата09.11.2016 КатегоріяКатегорія: Заяви63 ПереглядівПереглядів: 0

Заява

Чернівецького обкому Соціалістичної партії України з нагоди

двадцятип’ятиріччя заснування партії

 

Соціалістичній партії України виповнилося 25 років. 26 жовтня 1991 року було створено першу в незалежній Україні партію, яка запропонувала реальний шлях побудови демократичного, заснованого на праці і справедливості суспільства, без проявів екстремізму та авантюризму. Боротьба за права кожного чесного трудівника, кожної порядної людини була основним пріоритетом спільноти людей, які взяли за мету збудувати устрій соціальної справедливості.


Дата16.10.2013 КатегоріяКатегорія: Заяви63 ПереглядівПереглядів: 0

Висновки

консультативно-теоретичного центру при Чернівецькому обласному комітеті СПУ

від 14 червня 2013 року

щодо проекту нової редакції програми Соціалістичної партії України

 

Присутні: Бондарчук Г. Ю.(земельні відносини, розвиток села),

Волошин К. Т. екологія, політологія та партійне будівництво),

Кучерявий В. С. (розвиток освіти), Ловля І. Д. (економіка),

Лешан В. Ю. (релігієзнавство – опитом ) Моісей А. Є. (історія,

суспільствознавство), Саєнко Т. В. (місцеве самоврядування,

політологія та партійне будівництво)

 

Обговоривши на своєму засіданні текст проекту нової редакції програми СПУ присутні члени консультативно-теоретичного центру зійшлись на наступному:

1. Схвалити позицію Політради СПУ щодо необхідності прийняття нової редакції програми партії.

2. Вважати, що запропонований теоретичною радою СПУ проект нової редакції програми партії, в основному, адекватно відображає нову якість суспільних процесів і явищ. 


Дата07.08.2012 КатегоріяКатегорія: Заяви63 ПереглядівПереглядів: 0

Заява
Чернівецького обласного комітету СПУ
від 28 липня 2012 року.

    Задовго до офіційного початку виборчої кампанія, в області повним ходом проходить передвиборна агітація. Плакати, сіті-лайти, біл-борди закликають голосувати за народний список, рекламують нових лідерів, розповідають про стабільність, а знайомі обличчя вкотре переконують, що тільки вони врятують Україну.
    Нещодавно появилися сіті-лайти, на яких на фоні красивої дівчини  з корзиною розкішних квітів написано: «Буковина – край де варто жити!». Ми розділяємо патріотичні настрої організаторів цієї реклами, адже Буковина – один з небагатьох в Україні регіонів, де по-справжньому благодатні та багаті природні умови й ресурси.


Дата24.02.2012 КатегоріяКатегорія: Заяви63 ПереглядівПереглядів: 0

Щиро вітаємо Вас з Днем захисника Вітчизни!

Це свято справжніх чоловіків, хто мав честь служити в армії і носити військову форму, а також жінок, які з тривогою і гордістю чекали повернення своїх синів, братів, коханих.

Бажаємо Вам, а перш за все дорогим нашим ветеранам бойових дій, щастя, здоров’я, сили духу, впевненості в собі і у нашій спільній справі заради добра і справедливості.З повагою, Світлана Кучерява, перший секретар Чернівецького обкому СПУ


Дата23.01.2012 КатегоріяКатегорія: Заяви63 ПереглядівПереглядів: 0

Заява

Чернівецького обласного комітету Соціалістичної партії України

15 січня 2012 року

 

            В партійні комітети обласної організації СПУ продовжують звертатись громадяни про надання допомоги в оформленні адміністративних позовів до суду щодо зобов’язань управлінь Пенсійного фонду України нарахувати та виплатити їм, як дітям війни, недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, передбаченою ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни».

            Багато з них висловлюють своє обурення тим, що маючи позитивні  рішення суду щодо негайного виконання прийнятих постанов, управління Пенсійного фонду України не виплачує відсуджені кошти, посилаючись на їх відсутність.


Дата17.01.2012 КатегоріяКатегорія: Заяви63 ПереглядівПереглядів: 0

Прийнято 17 з’їздом СПУ (2 етап)

18.12.2011 р.

МАНІФЕСТ

СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

До суспільства соціальної справедливості!

 

            Україна  в  небезпеці!  В небезпеці її громадяни. Втрачаємо нашу Вітчизну.  Діди і батьки її створювали,  ми – розвивали. Тепер вона не належить нам.  Майбутнього для народу України не видно.

             За 20 років влада в державі змінювалась, але незмінною залишалась  її суть і політика.  Нав’язана  неоліберальна політика дає закономірний результат: купка  капіталістів  нестримно збагачується, а народ злидарює. Українська ідея, демократія, права людини, Конституція – лише слова. Влада прислуговує капіталу.  У кадровій політиці утвердились кумівство і  терор  чиновників,  до людей вони ставляться як до бидла.

            Світ не розуміє, як в державі можуть співіснувати мільйони працюючих і доведених до злиднів людей з сотнею казково багатих олігархів. Це   протиріччя – підтвердження  кричущої несправедливості,  що вкорінюється в наше життя.  Таке ніколи і ніде не закінчувалось добром. Підтвердження тому, - рух за справедливість, який охопив сьогодні всю Європу, Азію і навіть Америку.


 
 
Яндекс.Метрика