RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Спілка молодих соціалістів

Створена в 2002 році, СМС відразу проявила себе під час акцій "Повстань, Україна!", ядро якої складали члени СМС. Відзначились СМСівці і при перекритті автомобільного руху центром Києва, встановленні наметів біля Адміністрації Кучми і їх захисту від знесення міліцією. Зрештою, у цьому немає нічого дивного, адже ядро Спілки молодих соціалістів складають люди, які виступили проти Леоніда Кучми ще в 2001 році під час акції "Україна без Кучми!".

Тому, як проводити акції протесту, Спілка молодих соціалістів знає не з чуток. До того ж, як показує досвід - акції успішні.

Наприклад, після того, як у 2004 році члени СМС принесли під Будинок Кабміну Віктора Януковича унітаз і транспаранти "З такими стипендіями він нам не потрібен!" та поспілкувалися з заступником міністра освіти, стипендії студентам були підвищені вдвічі!

Хоча, після помаранчевої революції, в якій Спілка молодих соціалістів теж взяла найактивнішу участь, в Україні змінилася влада, причини для протестів залишились. Так, наприклад викликали обурення студентів затримання стипендій та ліквідація пільг урядом Юліїї Тимошенко. Після масштабної акції, під час якої студенти на чолі з СМС запропонували прем"єрці прожити місяць, харчуючись лише "Мівіною" стипендії були виплачені, а скасування пільг відклалося на невизначений термін.

А гасло СМС "Якщо не ми, то хто?! Якщо не зараз, то коли?!", здається, буде актуальним завжди.

Тим більше, що для організації, котра сповідує соціал-демократичні ідеї, соціальну ЗАХИЩЕНІСТЬ молоді, встановлення реального студентського самоврядування в вузах завжди - на першому місці.

Сьогодні СМСівці, зрозуміло, не забувають про акції протесту, але більше зорієнтовані на конкретну роботу з молоддю. Усі охочі можуть приєднатися до Спілки молодих соціалістів та взяти участь в різноманітних молодіжних проектах, соціальних програмах, в тому числі й міжнародних. Адже Спілка молодих соціалістів є членом Міжнародного Союзу Соціалістичної Молоді (IUSY) - всесвітньої неурядової молодіжної структури, що об'єднує понад 143 молодіжних та студентських організацій соціалістичного та соціал-демократичного спрямування у всьому світі. СМСівці беруть активну участь в діяльності IUSY як в Україні, так і за кордоном, підтримують міжнародні контакти, як в межах СНД, так і в Європі, де в багатьох країнах при владі знаходяться соціал-демократичні сили.

СМС також дає можливість будь-кому спробувати власні сили та проявити себе в політиці, зробити гарну кар'єру.

Так, Спілка випустила в світ народних депутатів, депутатів місцевих рад, керівників у виконавчої влади.

Тож все залежить від бажання проявити себе. І Спілка молодих соціалістів, єдина по-справжньому дієва організація соціального спрямування в Україні, якнайкраще підходить для цього.

Якщо не ми, то хто?! Якщо не зараз, то коли?!14.01.2012   root Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика