RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Обласна організація Союзу жінок України «За майбутнє дітей»


Обласна організація Союзу жінок України «За майбутнє дітей»

(основні напрямки та результати діяльності)

Із самого початку створення обласної організації «Союзу жінок України «За майбутнє дітей» у її діяльність активно включилася Таран (Євдощук) Ганна Луківна. У вересні 2001 року спільно із Садгірським райком СПУ, реагуючи на численні заяви мешканців цього району, жінки організували пікетування Садгірської районної ради з вимогами покращання екологічної обстановки у районі. У зверненні до Садгірської районної та Чернівецької міської рад пікетувальники вимагали провести:

- капітальне упорядкування Чорнівського сміттєзвалища;

- будівництво об¢їзної дороги до Чорнівського сміттєзвалища;

- добудову очисних споруд у Садгірському районі.

9 вересня 2007 року конференція обласної організації звернулася до органів влади та громадськості області, вимагаючи послідовно й цілеспрямовано вирішувати соціальні проблеми матерів, дітей, сім’ї: «…представники Союзу жінок України «За майбутнє дітей», вболіваючи за долю майбутнього нашої держави, спрямовують свою діяльність на утвердження в суспільстві доброти, милосердя, поваги до жінки, захисту її прав та інтересів, турботи про дітей та молодь, міцну сім’ю… ми плануємо активізувати свою постійну роботу у вирішенні життєвих проблем жінок та дітей, наданні їм матеріальної, медичної та правової допомоги, підвищення уваги до неблагополучних та малозабезпечених сімей, організації культурно-масових заходів. Одним із напрямків нашої роботи буде посилена увага до дітей, матері яких виїхали на заробітки за кордон.

Ми звертаємося до органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та громадських організацій послідовно і цілеспрямовано вирішувати соціальні проблеми матерів, дітей, сім’ї, забезпечувати необхідні умови для всебічного і гармонійного розвитку талановитої й обдарованої молоді, впроваджувати нові форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, активізувати профілактичну роботу по розповсюдженню негативних тенденцій в молодіжному середовищі і попередженню насильства в сім’ї. Забезпечувати нормальну життєдіяльність жінок, дітей та молоді з особливими потребами, їх адаптацію в навколишньому середовищі та інтеграцію в суспільство. Здійснювати заходи, спрямовані на підвищення ролі жінок у суспільстві.

Наша основна мета – утвердження справедливих, пристойних умов життя дітей, матерів, здійснення принципу «Все краще в суспільстві – дітям і матері»!

Як показала практика діяльності цієї організації в подальшому, це не були лише слова. Багато зусиль обласна організація жінок та її голова - директор Центру «Турбота» Тетяна Жибчин надавали людям з обмеженими можливостями. Крім питань матеріального забезпечення, значна увага приділялася організації їх  духовним запитам та дозвіллю. За підтримки голови Всеукраїнської організації жінок В.П. Семенюк-Самсоненко була видана чергова збірка віршів інваліда І групи, поетеси Людмили Ільїної. У грудні 2008 року в туркомплексі «Турист» був проведений «Вогник» для дітей та дорослих із обмеженими можливостями руху, на якому відбулася презентація цієї книги. На презентацію з подарунками для всіх присутніх (150 інвалідів міста) приїхала Валентина Петрівна та її заступник Анна Андріївна Осова .

У Новорічні дні 2009 року активісти Спілки Молодих Соціалістів та буковинські матері, об’єднані в Союз жінок України «За майбутнє дітей», влаштували Новорічне реаліті-шоу для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин Герцаївського району. Як повідомляла газета «Правдивий поступ», Олександр Авасілой, перший секретар Герцаївського районного комітету СПУ, одягнувши червону шапку Санти, миттєво на святі увійшов у роль батька сорока запрошених дітей. Він залюбки допомагав Діду Морозу та Снігуроньці роздавати дітям подарунки та водив з ними хороводи. Тетяна Жибчин, голова обласної організації «Жінки за майбутнє дітей», також виявилася доброю феєю, яка допомагала малюкам упоратися з Новорічними конкурсними завданнями, за які вони отримували несподівані призи.

У вересні-жовтні 2009 року партійні комітети разом із регіональними осередками Союзу жінок України «За майбутнє дітей» включились у Всеукраїнські акції «За безпечне харчування», «За безпеку на дорогах» та «За здоров’я жінок і підлітків». Належну організаційну роботу провели Вижницький, Герцаївський, Кельменецький, Кіцманський, Новоселицький, Заставнівський райкоми та Чернівецький міськком.

Буковинські жінки активно проявили себе на виборах депутатів місцевих рад 31 жовтня 2010 року. Адже передвиборною програмою та гаслом кампанії обласної організації СПУ були «Захистимо дітей». Ключове повідомлення, яке доносили до виборців кандидати від СПУ: «200 тисяч дітей Буковини не мають права голосу. Вони не можуть захистити себе (від наркоманії та алкоголізму, поганого харчування, хвороб, людської байдужості, тощо). Спрямуймо всі свої сили на захист дітей, адже діти заслуговують на краще».14.01.2012   root Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика