RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини >> Задурювати голови людям більше не вдасться!

Скрипський Микола

Ще десятиліття тому не можна було й уявити, що інформаційна війна буде приносити не менше жертв, ніж справжня. Адже біле можна називати чорним і повторювати це, поки більшість не почне вірите в сказане.

На жаль, від цього страждають як держави, так і політичні сили. Причому воювати інформацією можуть і ззовні, і зсередини. Підміна бренду – річ досить брудна, але дієва. Захопивши бренд ЗМІ, відкривається можливість видавати будь-яку ідею від структури, якій довіряють.
Наприклад, якщо постійно повторювати про не легітимність з’їзду і поливати брудом конкурентів, то читач з часом і в це повірить. Враховуючи, що з липня громадсько-політичну газету СПУ «Товариш» контролюють люди, які вже навіть не є представниками СПУ і не зацікавлені в її подальшій долі, то й зміст матеріалів в газеті дуже сильно змінився. В даний час ця газета, особливо перші її випуски, представляє собою суцільне поливання брудом нинішнього керівництва партії, обраного на ХХ з’їзді.
Ми, Чернівецький міський комітет СПУ, отримуючи газету «Товариш» під редакцією колишнього члена СПУ Дениса Русака, бачимо, що матеріал, розміщений в газеті, абсолютно не висвітлює реальні процеси, які відбуваються в Соціалістичній партії. Власне, в даному вигляді газета й не може представляти позицію СПУ. Але, на жаль, саме цю газету доставляють передплатникам «Товариша».
Тому Чернівецький міськком Соціалістичної партії України, разом зі Спілкою молодих соціалістів розпочав доставку передплатникам «Товариша» газети «Трудова Полтавщина», редакції якої рішенням Політради СПУ від 12 липня доручено організувати друк матеріалів, призначених для розміщення в газеті «Товариш».
Передплатники громадсько-політичної газети СПУ мають право отримувати об’єктивну інформацію про життя нашої партії. Бренд можна підмінити, але задурювати голови більше не вдасться!
Слава Україні!

Прес-служба
Чернівецького міського комітету СПУ

Від редакції. Дякуючи соціалістам Чернівців за розуміння ситуації, водночас повідомляємо, що 9 серпня Політвиконком СПУ на своєму засіданні визначив додаткові заходи для відсторонення самозваного в. о. головного редактора газети «Товариш» і повернення нашої партійної газети під контроль СПУ. Віримо, що невдовзі шулери, які намагаються привласнити бренд СПУ і її газети, отримають по заслузі.

Товариш 28.08.2014   Новини Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика