RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини >> Висока й заслужена нагорода соціаліста

6 вересня 2013 року в Чернівцях відбулися урочистості з нагоди 55-ої ювілейної річниці заснування ПАТ «Чернівцігаз» та Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. На святі слюсарю цього підприємства, секретарю Герцаївського райкому та члену обкому СПУ Якобу Михайлу Михайловичу вручено грамоту за особливі заслуги перед українським народом. Як записано в розпорядженні Верховної Ради України ця грамота йому вручена за вагомий особистий внесок у зміцненні енергетичного потенціалу України, розвиток газової промисловості та за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.

Слід зазначити, все що записане тут в повній мірі відповідає дійсності. Будучи слюсарем ПАТ «Чернівцігаз» він проводить велику організаційну роботу з газифікації Герцаївського району як голова ПАТ « Герцагазбуд». Цю корисну справу продовж багатьох років уміло поєднує з громадсько-політичною діяльністю, допомагаючи людям добиватися справедливості у вирішенні їх життєво важливих проблем.

Ми щиро вітаємо Михайла Михайловича з високою й заслуженою нагородою, бажаємо йому міцного здоров’я і подальших успіхів у служінні своєму народу.

Прес-служба

Чернівецького обкому СПУ16.10.2013   Новини Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика