RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини громадських організацій
Дата01.08.2014 КатегоріяКатегорія: Новини громадських організацій67 ПереглядівПереглядів: 0

 	Сьогодні Україна знаходиться, мабуть, у найважчий момент своєї історії і сьогодні від кожного з нас залежить, чи матимемо ми завтра. Події останніх місяців яскраво демонструють, що українці більше не бажають жити по старих правилах, а прагнуть побудови громадянського суспільства. 
 	Для того щоб наш народ став повноправним членом сім’ї європейських народів потрібно прийняти цивілізовані правила, повністю відмовившись від варварських методів 1990-х. В цей же час дії попереднього керівництва СПУ взагалі є нецивілізованими. Захоплення центрального офісу, на Бажова, є яскравим прикладом рейдерської атаки. Те саме стосується і газети «Товариш», крайній номер якої являє собою поливання брудом Голови СПУ і не має жодного відношення до дійсності. При цьому, дана газета доставляється через «Укрпошту» до передплатників. Дані дії можна вважати лише як намагання знищити ту невелику підтримку партії, яка була до цього часу. На жаль, коли рейдери зрозуміли, що їх не підтримують більшість обласних комітетів, вони пішли шляхом знищення партії, як такої.
	Соціалістична партія України, на сьогоднішній день, має всі шанси повернутися в парламент. Без сумніву, що розкол в СПУ піде на руку «псевдокомуністам» та іншим представникам «кишенькових лівих сил». На сьогодні, у нас є шанс побудувати демократичний соціалізм в Україні та, з часом, стати повноправним членом Європейського Союзу. Але для цього не можна допустити повернення старих методів!
	Ми, члени  Чернівецького обласного комітету Спілки молодих соціалістів, різко засуджуємо дії попереднього керівництва партії та вимагаємо припинити. Якщо Вам дійсно важлива доля партії, як Ви кажете, то перестаньте її вбивати! Ваші дії несуть деструктивний характер і взагалі не відповідають європейським нормам.
	Ми закликаємо Всеукраїнську організації Спілки молодих соціалістів та її обласні осередки приєднатися до нашої вимоги. Ми, як українська молодь повинні усвідомити свою відповідальність за події що відбуваються в країні. Саме ми будемо визначати шлях розвитку України в наступних десятиліттях. І якщо тепер, коли відбувається реінкарнація злочинних методів у нашій материнській партії, ми промовчимо, то хто ж нас буде чути в майбутньому? Ми не маємо права мовчати і маємо сказати своє слово! Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли?

Слава Україні!


	19.07.2014					Чернівецький обласний комітет
							ВМГО «Спілка молодих cоціалістів»


 
 
Яндекс.Метрика