RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Горбатюк Ілля Іванович

Горбатюк Ілля Іванович, перший секретар Чернівецького міськкому СПУ, член бюро обкому – відповідає за організацію благодійних акцій, захист прав та інтересів  ветеранів бойових дій,  учасник бойових дій в Афганістані (Кандагар, 1985 – 1987 рр., заступник командира групи злітно-артилерійської установки.),  депутат Чернівецької міської ради V скликання (2006 – 2010 рр., голова постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення.).

 Народився 7 липня 1966 року в с. Довжок Новоселицького району Чернівецької області.

 Освіта

Освіта вища.

В 1985 році закінчив Чернівецький технікум залізничного транспорту за спеціальністю технік-колійник.

В 1996 році – Чернівецький державний університет за спеціальністю економіка підприємства.

 Трудова діяльність

Трудова діяльність розпочав у 1987 році монтером колії Чернівецької дистанції колій. З 1988 по  2003 рік працює в ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод»: монтером цеху № 24, заступником начальника відділу збуту. З 2003 по 2006 рік – приватний підприємець.  2006–2007 рр. – заступник директора департаменту економіки Чернівецької міської ради. З січня по листопад 2007 року помічник-консультант народного депутата України С. В. Червонописького. В теперішній час займається підприємницькою діяльністю.

 Громадсько-політична діяльність

З 1989 по 1991 рік – секретар комітету комсомолу ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод».

В 2002 році вступає в члени Соціалістичної партії України. З 2004 року на керівних посадах обласної парторганізації. Спочатку був обраний першим секретарем Чернівецького міськкому, потім секретарем обкому з організаційно-партійної роботи, і з 2009 року знову очолює міську партійну організацію. Має добрий досвід проведення виборчих кампаній. Був начальником міського (2004, 2006, 2010 роки) та обласного (2007 рік) штабів по виборах Президента України, народних депутатів України та депутатів місцевих рад. Нагороджений Почесною грамотою Політради СПУ за багаторічну і плідну партійну роботу та з нагоди 20-річчя Соціалістичної партії України (жовтень 2011 р.).

Як учасник бойових дій прикладає  багато зусиль для згуртування цієї категорії населення навколо міської та обласної організацій СПУ. Активно займається вирішенням їхніх проблем. З питань соціального захисту цих людей йому вдалось реалізувати ряд проектів, наприклад будівництво гаражів для особистого автотранспорту.

Спільно з ветеранськими, жіночими та молодіжними громадськими організаціями міста, особливо коли перебував головою постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення міської ради, займається діяльністю з надання допомоги людям з обмеженими можливостями та похилого віку.

 Особисте життя

Ілля Іванович у вільний від роботи та громадсько-політичної діяльності час надає перевагу спорту: футбол, волейбол.

 14.01.2012   root Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика